0

Ostukorv

E-pood

BIOPUHASTI ONE2CLEAN PLUS 9( 1350 LIITRIT ÖÖPÄEVAS )

4608,00 

One2clean+ 9IE puhastuskoormus on kuni 1350l/ööpäevas. Seda on piisavalt suuremale perekonnale, väiksemale majutusasutusele või väiksematel tootmis- ja büroohoonetele. PLUSS pakett sisaldab lisaks baaspaketile ka automaatset koormustuvastust. Enimmüüdud biopuhasteid Eestis, millel on kohapeal esindaja ja usaldusväärne hoolduspartner.

 

 

Antud biopuhasti on mõeldud keskmisele perekonnale kuni 9inimest.

Kuidas valida endale biopuhastit?
On vaja teada mitu inimest antud majapidamises elab, mitte palju sõpru külas käib.
Milline on pinnas? ( savi, liiv, kruus, paekivi)
Juhul kui on paekivi või savine pinnas, oleks vaja teha imbväljak muldesse ehk on vaja peale biopuhastit paigaldada ka pumpla mis pumbab heitvee muldesse.
Kui aga on liivane, kruusane pinnas, ei ole pumplat vaja, vaid saab otse heitvee imbväljakusse lasta.
Kuidas ma tean, mitu imbtunnelit on vaja?
Öeldakse ,et üks tunnel ühe inimese kohta, antud juhul sobib sinna ideaalselt imbtunnel 9 tunneliga.
Mis vahe on tavalisel one2clean ja one2clean+ biopuhastil?
PLUSS juhtsüsteemil on mürasummutav kate ning PLUSS pakett sisaldab lisaks baaspaketile ka automaatset koormustuvastust.

One2Clean+ on Otto-Graf GmbH ja Klaro GmbH poolt välja arendatud populaarse biopuhasti One2clean edasiarendatud versioon, millel on varasemaga lisandunud koormustuvastus võimekus ning juhtautomaatika on peidetud mürasummutava kesta alla. Väikseim puhasti on projekteeritud kuni 3-le elanikule ning suurim on mõeldud kuni 70-le elanikule.
One2Clean+ on edasiarendus ennast tõestanud annuspuhasti tehnoloogiast (SBR) olles madalate käituskuludega ning kõrge puhastustulemusega. One2Clean+ biopuhasti on toodetud Saksamaal ja testitud PIA labori poolt. Puhasti toodetakse iseankurduva mahuti Carat RS ja Carat XXL baasil, millesse paigaldatakse õhkliftide süsteem ja aeraator. Seadme tööd juhib nutikas automaatika, mis käitab tsükliliselt õhupuhurit.