0

Ostukorv

E-pood

BIOPUHASTI ONE2CLEAN PLUS 7( 1050 LIITRIT ÖÖPÄEVAS )

3948,00 

One2clean+ 7IE puhastuskoormus on kuni 1050l/ööpäevas. Seda on piisavalt suuremale perekonnale või ka paarismajale. PLUSS pakett sisaldab lisaks baaspaketile ka automaatset koormustuvastust. Enimmüüdud biopuhasteid Eestis, millel on kohapeal esindaja ja usaldusväärne hoolduspartner.

 

 

Antud biopuhasti on mõeldud keskmisele perekonnale kuni 7inimest.

Kuidas valida endale biopuhastit?
On vaja teada mitu inimest antud majapidamises elab, mitte palju sõpru külas käib.
Milline on pinnas? ( savi, liiv, kruus, paekivi)
Juhul kui on paekivi või savine pinnas, oleks vaja teha imbväljak muldesse ( kõrgemale maapinnast) ehk on vaja peale biopuhastit paigaldada ka pumpla mis pumbad heitvee muldesse.
Kui aga on liivane, kruusane pinnas, ei ole pumplat vaja, vaid saab otse heitvee imbväljakusse lasta.
Kuidas ma tean, mitu imbtunnelit on vaja?
Öeldakse ,et üks tunnel ühe inimese kohta, antud juhul sobib sinna ideaalselt imbtunnel 7 tunneliga.
Mis vahe on tavalisel one2clean ja one2clean+ biopuhastil?
PLUSS juhtsüsteemil on mürasummutav kate ning PLUSS pakett sisaldab lisaks baaspaketile ka automaatset koormustuvastust.

One2Clean+ on Otto-Graf GmbH ja Klaro GmbH poolt välja arendatud populaarse biopuhasti One2clean edasiarendatud versioon, millel on varasemaga lisandunud koormustuvastus võimekus ning juhtautomaatika on peidetud mürasummutava kesta alla. Väikseim puhasti on projekteeritud kuni 3-le elanikule ning suurim on mõeldud kuni 70-le elanikule.
One2Clean+ on edasiarendus ennast tõestanud annuspuhasti tehnoloogiast (SBR) olles madalate käituskuludega ning kõrge puhastustulemusega. One2Clean+ biopuhasti on toodetud Saksamaal ja testitud PIA labori poolt. Puhasti toodetakse iseankurduva mahuti Carat RS ja Carat XXL baasil, millesse paigaldatakse õhkliftide süsteem ja aeraator. Seadme tööd juhib nutikas automaatika, mis käitab tsükliliselt õhupuhurit.

Ära unusta osta antud tootega kaasa alarmi!