0

Ostukorv

Pumplad

Pumplate valmistamine ja komplekteerimine läbimõõduga
400-2400mm

Valmistame eramajapidamistele ja tootmishoonetele reo-, drenaaži- ja sademevee pumplaid. Valmistatud pumplatel on tugev põhi, tõsteaasad transportimiseks ja paigalduseks. Vastavalt paigalduskohale pakume erinevaid luuke – plastikluugid haljasalale, malmluugid sõiduteede all olevatele pumplatele.

Meie pumplad on ette nähtud reo-, sademe- ja drenaaživee ülepumpamiseks kohtades, kus isevoolse torustiku rajamine ei ole võimalik või otstarbekas. 
Täiskomplektsed pumplad valmivad PE-plastikust, sobinduvad ka rasketesse tingimustesse ja vastavad tellija poolt esitatud tehnilistele tingimustele.

Septiku/biopuhasti väikepumpla

Septikust/biopuhastist väljuva vee pumpamiseks kõrgemal asuvasse jaotuskaevu;
Pumpla kõrgus 1,5 m ja läbimõõt 400 mm;
Komplektis jäiga ujuki ja tagasilöögiklapiga hallveepump (kaabli pikkus 5m)

Küsi hinnapakkumist

ID600 Pumpla (hallvesi)

Septikust/biopuhastist väljuva vee pumpamiseks kõrgemal asuvasse jaotuskaevu;
Pumpla kõrgus 2.1m ja läbimõõt 600 mm;
Komplektis jäiga ujuki ja tagasilöögiklapiga hallveepump (kaabli pikkus 5m)

Küsi hinnapakkumist

ID600 Pumpla (reovesi)

Majast väljuva  reovee pumpamiseks kõrgemal asuvasse ühistrassi, septikusse, mahutisse, biopuhastisse;
Pumpla kõrgus 2.1m ja läbimõõt 600 mm;
Komplektis jäiga ujuki ja tagasilöögiklapiga reoveepump Vortex 

Küsi hinnapakkumist

ID700 -1000(hallvesi/reovesi)

Väljuva vee pumpamiseks kõrgemale;
Pumpla kõrgus 1,5-5m m ja läbimõõt 700 mm-1000mm;
Komplektis pump vastavalt vajadusele

Küsi hinnapakkumist

Sadeveepumpla

Tarnime laia valikut pumbasid, mis sobivad vihmavee kogumiseks ja muuks otstarbeks, sealhulgas kaevuvesi, rõhu tõstmine ja mahapesemine. Uurige täna!

Küsi hinnapakkumist
septik

Kanalisatsioonipumpla

Pumbajaam koosneb suurest paagist, mida tuntakse märja kaevuna ja mis toimib hoone või hoonerühma kanalisatsiooni vastuvõtjana.

Küsi hinnapakkumist
Milleks on vaja pumplat?

Reovee ja õuele koguneva sademevee saab enamasti ära juhtida isevoolu teel. Keldrikorrusega hoone, mille reoveeneelud on asula kanalisatsioonitorustikust või õuepealsest kogumismahutist madalamal, vajavad aga pumpla abi. Sademe- ja drenaaziveepumpla võimaldab kõrvaldada vett madalal paiknevalt ja vesiselt kinnistult. Meie pakutavad väikepumplad on mõeldud eramute reovee ning sademe- ja drenaazivee käitlemiseks. Tugev – standardpumpla kere on tehtud topeltseinaga spiraalsest polüetüleentorust (välisläbimõõt 788 mm), mis peab vastu pinnase survele ning on külmakindel. Turvaline – pumpla standardvarustusse kuulub plastluuk, mida saab laste ja koduloomade kaitseks lukustada poltide või vajaduse korral luku abil. Kui vaja, võib plastluugi asendada malmkaanega. Ankurduv – põhjaplaat on pumpla kestast laiem. Plaadi serv aitab pumplat pinnases paigal hoida. Ankurdamiseks võib piisata tagasitäitepinnase korralikust tihendamisest, kui mitte, on vaja kasutada lisaraskusena betooni. Universaalne – pumpla kere kõrgus (reoveepumplal 2100 mm ja sademeveepumplal 1700 mm) on arvestatud standardolukorra jaoks. Klient saab kere madalamaks teha, lõigates ülemisest otsast osa maha.

Pumplate joonised, tellimislehed

Pumplad on mõeldud eramute reovee ülepumpamiseks. Tegu on komplektse pumplaga, mis on varustatud sisetorustikuga ja sobiva pumbaga. Pakume standardset lahendust, kus on fikseeritud pumpla kesta kõrgus ning sisse-ja väljavoolude asukohad. Juhul kui standardlahendus ei ole sobiv, siis toodame pumpla vastavalt vajadusele. Selleks aga tuleb määratleda pumpla joonisel soovitud mõõdud.